counter for blogger
Ecopet Natural Biftekli Ve Hindili Köpek Konservesi

 • DOLAR
  6,0384
  % 0,85
 • EURO
  6,9549
  % 0,54
 • ALTIN
  232,6757
  % -0,40
 • BIST
  97.187,87
  % -0,99
Ecopet Natural Biftekli Ve Hindili Köpek Konservesi

Ecopet Natural Biftekli Ve Hindili Köpek Konservesi

Ecopet Natural Biftekli Ve Hindili Köpek Konservesi Sebzeli iki renk sos içerisinde bulunan parçalı biftek ve tavuk etlerinden oluşan Ecopet Natural biftekli ve hindili köpek konservesi, köpekleriniz için doğasına tam uyumlu bir mama özelliği ile karşımıza çıkmaktadır. Ecopet Natural Biftekli ve Hindili Köpek Konserve Mamasının İçeriği e Kompozisyonu Nasıldır.  Kaynağı belli olan et ve et […]

Ecopet Natural Biftekli Ve Hindili Köpek Konservesi

Sebzeli iki renk sos içerisinde bulunan parçalı biftek ve tavuk etlerinden oluşan Ecopet Natural biftekli ve hindili köpek konservesi, köpekleriniz için doğasına tam uyumlu bir mama özelliği ile karşımıza çıkmaktadır. Ecopet Natural Biftekli ve Hindili Köpek Konserve Mamasının İçeriği e Kompozisyonu Nasıldır.  Kaynağı belli olan et ve et türevlerinin bulunduğu konserve mamanın içerisinde şu besin maddeleri bulunmaktadır;

 

%4 oranında biftek, %4 oranında hindi eti, %4 oranında çeşitli sebzeler, yumurta ve yumurtanın türevi ürünler, %0,025 oranında glikoz şurubu, tahıl ve mineraller Ecopet Natural biftekli ve hindili köpek konserve mamanın kompozisyonunu oluşturmaktadır.

 

Ecopet Natural biftekli ve hindili köpek konserve mamaya eklenen diğer besinsel katkılar ve vitaminsel ilaveler ise;

 

1220 IU A vitamini, 150 IU D3 vitamini, 9,5 mg E vitamini, 5,6 mg Bakır sülfat pentahidrat(Bakır sülfat pentahidratın içerisindeki bakır miktarı, 1,4 mg).

 

Ecopet Natural biftekli ve hindili köpek konserve mamanın analitik bileşenleri ise;

 

%82 oranında nem, %5,5 oranında ham protein, %0,5 oranında ham lif, %4 oranında ham yağ ve %2 oranında ham kül konserve mamanın analitik bileşenini oluşturmaktadır.

 

Ecopet Natural Biftekli ve Hindili Köpek Konserve Mamayı Kullanacak Olan Köpekler İçin Beslenme Talimatı Nasıl Olmalıdır?

 

Yetişkin yani 5 kg ile 6 kg ağırlığında olan köpeklerin, gün içerisinde yapmış oldukları egzersizlere göre porsiyon olarak 400 gr verebilirsiniz. Tamamı tüketilemeyen konserveleri buzdolabında saklayınız ve 2 gün içerisinde köpeklerinize tükettiriniz. Açılmamış Ecopet Natural biftekli ve hindili köpek konserve mamaları ise oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

 

Yavru ve Yetişkin Köpekler İçin Üretilen Konserve ve Kuru Ecopet Marka Mamalar Nelerdir?

 

Ecopet Natural biftekli ve hindi etli köpek konserve mama,

Ecopet Natural Chicken tavuk etli köpek konserve mama,

Ecopet Natural biftekli ve soslu köpek konserve mama,

Ecopet Natural biftekli ve tavuk etli köpek konserve mama,

Ecopet Puppy Medium orta ırk yavru köpek maması,

Ecopet Puppy mini küçük ırk yavru köpek maması,

Ecopet mini küçük ırk kuzu etli köpek maması,

Ecopet Maxi büyük ırk kuzu etli köpek maması,

Ecopet mini küçük ırk balık etli köpek maması,

Ecopet Maxi büyük ırk balık etli köpek maması.

 

Erişkin Köpeğe Sahip Olan Kişiler, Köpeklerini Nasıl Beslemelidir?

 

Sahip olmuş olduğunuz köpeğinizin erişkin duruma geldiğini idame periyoduna girdiğinde anlayabilirsiniz. İdame periyodunu açacak olursak, gebe veya hasta olmayan yada çok çalışmak zorunda olmayan köpekler, gün içerisindeki temel besin ihtiyaçlarını idame ettirebilmek amacı ile normal tüketimlerinden daha da azına ihtiyaç duyarlar. Normal tüketimden daha da azına ihtiyaç duymalarını gerektiren durum ise artık uygun bir vücut yapısına girdiklerinden dolayıdır. Köpeklerinizin uygun bir vücut yapısına girdiklerini ise iyi orantılı bir vücut yapısı ile anlayabilirsiniz.  İyi orantılı vücuda sahip bir köpeğin belirtileri ise şu şekildedir; Köpeğin kaburgalarının elle elletildiği zaman hissedilmesi ama normal görünümde gözükmemesi, kaburgaların bitiminin hemen ardından bel kısmının belirgin bir şekilde gözükmesidir.

 

Gün içerisinde yaptıkları aktiviteleri düşük olan ve bu sebepten dolayı da kalori ihtiyaçları az olan köpeklerin, tükettikleri besinlerden dolayı obez olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Kilosu artık obez seviyesine gelen köpeklerde, normal köpeklere göre daha fazla sağlık sorunları meydana gelecektir ve normal yaşam süreleri sağlık sorunlarından dolayı daha da azalmış olacaktır. Bir köpeği obezlik durumundan kurtarmak için ise yapılması gerekenler şu şekildedir;

 

Yemek artıklarını tüketmemesini sağlamak,

Ecopet Natural Biftekli Ve Hindili Köpek Konservesi

Aniden gelen yemeklerini yememesinden ve besin ve enerji değerleri yüksek mamaları tüketmemesini sağlayarak köpeğinizin obezite durumundan kurtulmasına yardımcı olabilirsiniz. Böylelikle de aktivitesi az olsa bile uygun vücut yapısında kendini koruyabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM