counter for blogger
Ecopet Natural Chicken Tavuklu Köpek Konservesi

 • DOLAR
  6,0230
  % 0,59
 • EURO
  6,9550
  % 0,54
 • ALTIN
  232,9773
  % -0,01
 • BIST
  97.308,84
  % -0,87
Ecopet Natural Chicken Tavuklu Köpek Konservesi

Ecopet Natural Chicken Tavuklu Köpek Konservesi

Ecopet Natural Chicken Tavuklu Köpek Konservesi Köpekler evlerimizde bizler ile dost olarak yaşadığımız canlılardır. Onlar ile birlikte yaşamak ve onların bakımını üstlenmek sorumluluk isteyen ve bizlere bazı görevler vermektedir. Bunların başında köpekleri ev ortamına hazırlamak ve eğitimlerini vermektir. Bunu mutlaka yapmalıyız, bu köpeklerin bizler yaşamasını kolaylaştırmak ve aramızdaki ilişkiyi daha iyi noktaya taşımak için önemli […]

Ecopet Natural Chicken Tavuklu Köpek Konservesi

Köpekler evlerimizde bizler ile dost olarak yaşadığımız canlılardır. Onlar ile birlikte yaşamak ve onların bakımını üstlenmek sorumluluk isteyen ve bizlere bazı görevler vermektedir. Bunların başında köpekleri ev ortamına hazırlamak ve eğitimlerini vermektir. Bunu mutlaka yapmalıyız, bu köpeklerin bizler yaşamasını kolaylaştırmak ve aramızdaki ilişkiyi daha iyi noktaya taşımak için önemli bir gerekliliktir.

 

Köpekler eve il geldiklerinde ne kadar sosyal canlılar da olsa gir huzursuzluk hissi mutlaka yaşarlar. Bunu ortadan kaldırmak sahibinin sorumluluğudur. Ona zaman içerisinden vermiş olduğu eğitimler ile evin bir parçası olduğunu ama liderin kendisi olduğunu aşılaması gerekir. Köpekler için ödül ve ceza sistemi bunu yapmak adına faydalı olur. Köpekler davranışları hatalı ve hatasız olduğunu öğrenmek için dene yanıl yöntemi ile hafızasında tutmaktadır. Bunun için köpeğinize istemiş olduğunuz davranışı öğretmek için ödül vermeniz onun bu davranışın iyi olduğunu öğretmeniz anlamına gelmektedir. Ödül sizin istemiş olduğunuz davranışları yaptıktan sonra ister güzelce bir sevme isterseniz ödül bisküvisi olarak verile bilinir.

 

Köpeğinizi asla şımartmamalısınız, onu kucaklamamalı ve yatağınıza almamalısınız. Ona tabi şefkat ve sevgi göstereceksiniz ama bu sevgi seviyeli olmalı sizin lider olduğunuzu unutmamalıdır. Sizin itemediğiniz bir davranışta sert ses ile uyarmalısınız ve sizin bu davranışı istemediğini anlamalıdır. Köpek dilini bilmeli ve sizin hareketleriniz ile köpeğinizde sizi anlamalıdır. Bu ikiniz arasında diyalog çok önemlidir. Köpekler için tuvalet eğitimi önemlidir. Onlar doğal hayatlarında istedikleri yere tuvaletlerini yaptıklarından evinizde hiç olmadık yere yapmalarını istemezsiniz. Bunu için sizin tarafınızdan dışarıda gezinti sırasında bu eğitim verilmelidir. Bu eğitim sonrası tuvalet için sorun olmaz. Köpekler yılda 2 sefer tüy değiştiren canlılar olduklarından dolayı, bu durumda sahipleri onların tüy ve deri sağlıkları için düzenli tarama ve banyo yaptırmak zorundadır.

 

Köpekler sağlıkları için veteriner hekim tarafından kontrolleri yapılmalıdır. Ayrıca köpeğinizi siz masaj yapar gibi okşar ve vücudunda kesik. Toparlanan yer var mı diye kontrol etmelisiniz. Köpeklerin patilerini sık aralıklar ile kontrol edin batan bir cisim varsa canını yakar.

 

Köpeklerde beslenme çok önemli bir sorumluluktur. Mama seçimi ve mama içerikleri köpeklerin besin değeri yüksek mamalar ile dengeli beslenmesi gerekmektedir. Mama içeriğinden ilk sıra et olması gerekir. Ayrıca protein ve mineraller ile desteklenmesi gerekmektedir. Köpek mamasında glucosamine doğal  mineraller mutlaka bulunması gerekmektedir.

 

Ecopet Natural Chicken Tavuklu Köpek Konservesi çok egzersiz yapan köpekler için enerji ihtiyacını karşılamak adına kullanması uygun köpek mamasıdır. Köpek maması içerisinden tavuk eti sos ile harmanlanmış ve sindire bilinir oranında parçalanmıştır. Tavuk eti tamamen taze ve kaynağı belli olan et seçilmiştir. Karbonhidrat yüklü tahıllar ve sebzeler ile mama köpeklerin güç kazanması, kas iskelet sistemin sağlıklı gelişmesi için taze ve besin değeri yüksek ürünler ile üretilmiştir. Köpek mamasında asla katkı maddesi ve tatlandırıcı kullanılmamıştır. AFFCO göre mama içerisindekiler hazırlanmış ve formüle edilmiştir. Köpeklerin sağlığı düşünülerek kaliteli ürünler ile formüle edilen mama besin değeri oldukça yüksektir.

 

Köpek maması içerisinde meyveler ile yüksek protein değeri bulunmaktadır. Köpeğin ağız ve diş sağlığı acısından sindirilebilir olması ve eşsiz lezzeti ile köpeklerin vazgeçilmez Ecopet Natural Chicken Tavuklu Köpek Konservesi mutlaka alın ve deneyin.

Ecopet Natural Chicken Tavuklu Köpek Konservesi

Bu mamayı tüm büyük marketlerde ve online alışveriş sitelerinde, uygun fiyat ve avantajlı ödeme seçenekleri ile almanız mümkündür. Bazı sitelerde ücretsiz kargo imkânları ile köpeğinizi sevindirin onun beslenmesi için Ecopet Natural Chicken Tavuklu Köpek Konservesi deneyin. Köpeğiniz bu mama ile sağlıklı beslenecek ve asla bu mamadan vazgeçmeyecektir. Diğer marka mamalar ile arasındaki farkı kısa zamanda köpeğinizin gelişimi ile fark edersiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM