counter for blogger
Goody kuzulu yetişkin köpek konservesi- Köpek Mamaları Sitesi İstanbul

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Goody kuzulu yetişkin köpek konservesi

Goody kuzulu yetişkin köpek konservesi

  Goody kuzulu yetişkin köpek konservesi Goody kuzulu yetişkin köpek konservesi Bize arkadaşlık eden dostumuz ve bizim en iyi sırdaşımız evimizde bahçemizde beslediğimiz küçük dostlarımız. Çocuk gibiler ve çocuklar gibi bakılmalılar. İnsanlar kendi çocuklarına nasıl bakıyorlarsa beslediği yanında uyuttuğu hayvanına da aynı şekilde davranıyor ve aynı özeni gösteriyor. Elbette herkes olmasa da bunu çok iyi […]

 

Goody kuzulu yetişkin köpek konservesi

Goody kuzulu yetişkin köpek konservesi

Bize arkadaşlık eden dostumuz ve bizim en iyi sırdaşımız evimizde bahçemizde beslediğimiz küçük dostlarımız. Çocuk gibiler ve çocuklar gibi bakılmalılar. İnsanlar kendi çocuklarına nasıl bakıyorlarsa beslediği yanında uyuttuğu hayvanına da aynı şekilde davranıyor ve aynı özeni gösteriyor. Elbette herkes olmasa da bunu çok iyi yapan da var. Belli bir amaçla aldığımız dostlarımızı zamanla sorumluluk ve özen istediğini anlıyoruz ve bir sebepten dostlarımızı hayatınızdan çıkartmaya çalışıyoruz, başlıyoruz. Bakamayacağımız hayvanları almak ve sonradan bırakmak, onların bize bağlanması ve sevmesi, bir zaman sonra terkedilmek onların insanlara karşı güvenini yıpratıyor ve güçsüz kalıyorlar.

 

Belki aç, belki sokakta. Ama biz bunu düşünmüyoruz çünkü amacımıza ulaştık ve kendimizi buna hazır hissetmediğimiz ama bir sebeple aldığımız hayvanımıza artık ihtiyacımız olmadığını anladık. Peki, daha sonra neler oluyor hiç düşündünüz mü? Sizin bıraktığınız o dost belki ilgisiz ve sevgisiz bir evde olacak, belki iyi bakılmayacak, ilgilenilmeyecek ve ihtiyaçları karşılanmayacak. Zamanla tüyleri dökülecek hastalanacak ve halsiz düşerek ölecek. Kendi adıma söyleyeyim böyle sonuçlar doğurmasından hayvan beslemem ama bir bahane bulup sokağa da atmam. Sıcak bir yuva halinden anlayan bir sahip her şey onlar için. Çünkü onların hastalığı bizim gibi değil. 1001 çeşidi yok ve sonu çoğu hastalıklarının ölümle bitiyor. Bunları önlemek elbette iyi bakmaktan ve dilini anlamaktan geçiyor. Yediği şeylerden hastalanabilir. Bu hastalık birçok kötü sonuçlar doğuruyor ve biz bunu anlayana kadar iş işten geçmiş olur.

 

Mamaların Faydaları

 

Bizim kadar onlarında iyi beslenmeye ve bakıma ihtiyaçları var. İçinde ne olduğunu bilmediğiniz, aslında hayvanlara ve onların hastalıklarını tetikleyecek maddelerin kullanıldığı birçok mama markası varken, sizin tercihiniz güvendiğiniz ve zararı olmayan ürünleri almak yönünde olmalı. Sevdiğiniz hayvanlarınıza onun hak ettiği değeri vermek çokta zor değil. Bunu ona yararlı olan şeyleri yaparak ve alarak gösterebilirsiniz. Hem faydalı hem sevdikleri yiyeceklerdir bunlar. Tüy dökülmesini mide bulantısını engeller. Tabi bu doğru ürünü aldığınızdadır. Çünkü onların iştahı her daim vardır ve yemek yemeyi çok severler. Kaliteli ürünü almadığınız da bu faydalarının tam aksi ile karşılaşabilirsiniz. tüyleri dökülür yemek yememeye başlarlar, sinir ve agresif olurlar. Mutsuzluklarını gözlerinden anlarsınız. Bazı durumlarda kör olmaya kadar gidebilen bu ne olduğu belirsiz markalar yerine Goody Kuzulu Yetişkin Köpek Konservesi kullanmanız, hem dostunuzun severek yediği hem de yedikçe mutlu olduğunu göreceksiniz. Hiçbir sağlık sorunu olmayan sizinle gayet mutlu ve huzurlu bir dostunuzun olması ne kadar da güzel öyle değil mi?

 

Varlığının sizi mutlu etmesi, evinize gittiğiniz de sizi sabırsızlıkla bekleyen birinin olması çok güzel bir duygu. Hayvanları seven insanları sever. İnsanları seven doğayı diyerek giden bir sevgi çemberinin başınadırlar aslında. Onları korumak kollamak, hak ettikleri değeri vermek bizim olduğu gibi onlarında hakkı ve hakkı onlardan esirgemeyin. Onlar için yapacağınız küçücük bir iyilik belki hayatlarında gördükleri en güzel şey ve en mutlu eden şeydir. Biz insanlar gibi maalesef şanslı değiller. Her daim yanlarında onlar için var olan insanlar yok. Kısacası bizim kadar şanslı değiller ve bu kadar küçük bir iyiliği hak ediyorlar. Bizi mutlu etmek kadar zor olmayan bu güzel duyguyu onlara faydaları olan şeyleri vererek, sevdiği eğlendiği ve rahatsızlıklarını geçirebilecek gıdalar vererek mutlu edebilirsiniz.

Goody kuzulu yetişkin köpek konservesi

Herkesin içinde biraz hayvan sevgisi olmalı ve hayvanların varlığı ile mutlu olmalı. Sizin gibi onlarda mutlu olmalı. Hayvanlarınızla mutlu olacağınız günler diliyorum.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM