counter for blogger
Köpek Mamaları Ve Fiyatları- Köpek Mamaları Sitesi İstanbul

pet heir
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Köpek Mamaları Ve Fiyatları

Köpek Mamaları Ve Fiyatları

Köpek Mamaları Ve Fiyatları Son yıllarda evcil hayvan beslemenin artmasından ötürü, piyasa da satılan yerli olsun, yabancı olsun onlarca marka köpek maması bulunmaktadır. Bu mama markalarının fiyatları oldukça değişmektedir. Siz köpeğinize en uygun mamayı seçmek isterken, bu mamaların fiyatlarının yanında içeriklerine de bakmanız gerekir. Sizin köpeğinize uygun mu diye. Uygunsa daha sonra tabi ki fiyatıdır. […]

Köpek Mamaları Ve Fiyatları

Son yıllarda evcil hayvan beslemenin artmasından ötürü, piyasa da satılan yerli olsun, yabancı olsun onlarca marka köpek maması bulunmaktadır. Bu mama markalarının fiyatları oldukça değişmektedir. Siz köpeğinize en uygun mamayı seçmek isterken, bu mamaların fiyatlarının yanında içeriklerine de bakmanız gerekir. Sizin köpeğinize uygun mu diye. Uygunsa daha sonra tabi ki fiyatıdır. Sizin bütçenize uygun köpek maması markası da vardır.

 

Bu köpek maması firmalarının ürünlerinin bir kısmının fiyat ve özelliklerinden bahsedecek olursak şayet; Goody marka olan kuzulu ve piirinçli mama çeşidi, hassa bünyeli yetişkin köpekler içindir. 15 kg’ lık paket 64, 90 TL’ dir. Yanında da 2,5 kg’ lik bonus paket hediyesi vardır. Kuzu ve pirinç birleşimi mamaya lezzet katarken kolay da sindirebilme özelliğini beraberinde getirir. Köpeğe 3600 Kcal / kg değerinde metabolojik enerji sağlar. Enjoy marka ve içeriğinde kuzu eti ve pirinç bulunan mamanın 15 kg’ mı 49.50 tl’ dir. Yetişkin köpekler için kullanılan bir mama çeşididir. Mamanın tamamı % 100 doğal içeriğe sahiptir. Köpeğin tüy yapısı, kas gelişimi ve derisinin gelişimin de katkı sağlayan bir mama çeşididir. Eklem koruyucu özelliği de vardır. Köpeğinizin günlük besin ihtiyacını rahat bir şekilde karşılar.

 

Köpek mamaları ve fiyatları olarak devam edersek, Pro Plan marka Adult sensitive somonlu yetişkin köpek maması 16.5 kg ağırlığında olan paketin fiyatı 229 tl’ dir. yanında 50 tl değerinde 5 tane ağırlığı 120 gr olan sütlü press kemik hediyesi vardır. İçeriğinde bulunan en etkin besin somon balığıdır. 1 – 7 yaş arası tüm ırkta olan yetişkin köpeklere verebileceğiniz bir köpek maması çeşididir. Somon balığının yanında pirinç kullanıldığı için üretilirken protein ve karbonhidrat açısından oldukça zengin bir yapıya sahiptir. Lezzeti en üst seviyede olmak ile beraber kolay sindirilebilir bir köpek maması çeşididir. gerçek somon balığı eti kullanıldığı için mamanın protein değeri % 30 ‘ dur. Bu sayede de bu mama ile köpeğinizi beslerseniz sağlıklı kas yapısı gelişmesini sağlar.

 

Yine Pro plan marka kuzu etli yetişkin köpek maması 14 kg ağırlığındaki paketin fiyatı 216 , 61 tl’ dir. Yanında 50 tl değerinde kalsiyum kemik hediye olarak verilmektedir. İçinde kullanılan etkin besin maddesi kuzu ve pirinçtir. Yetişkin köpek ırkları için kullanılan bir köpek maması çeşididir. Lavıtal marka yavru köpeklere verilen Puppy Somon ithaş olan 12 + 3 toplamda 15 kg olan ama 3 kg’ ı hediye olan mamanın fiyatı 128, 50 tl ‘ dir. İçeriğindeki besin maddesi somon balığı ve pirinçtir. 2 aydan 15 aya kadar olan yavru köpeklere verilebilir. Yavru köpeklerin gelişimi için ideal bir köpek maması çeşididir. Sindirim sistemini dengeleyerek bağışıklık sisteminin gelişmesini sağlar. Kays marka bir köpek maması çeşidi olan Dog kuzulu yetişkin köpek maması 15 kg ağırlığında ve fiyat olarak da 46, 90 tl’ dir. En etkin kullanılan besin maddesi kuzudur. % 100 doğal içeriğe sahip olup yetişkin bir köpeğin günlük aktivite ihtiyacını da karşılar. Sindirimi kolay ve lezzet olarak da köpeklerin hoşlandığı bir lezzete sahiptir.

Köpek Mamaları Ve Fiyatları

Royal canin marka ve mini junior 8 kg’ lık paket 150 tl’ dir. İçeriğinde kullanılan besin maddesi kümes hayvanlarının etinden üretilmiştir. Vücut ağırlığı en fazla 10 kg olan köpeklere verilebilen bir mama çeşididir. Daha birçok marka köpek maması olup çeşitli fiyat aralıklarında satılmaktadır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM