counter for blogger
Köpek tıraşı ne kadar -İstanbul Ucuz Köpek Maması Sitesi

pet heir
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Köpek tıraşı ne kadar

Köpek tıraşı ne kadar

Köpek tıraşı ne kadar Evcil hayvanların en büyük sorunlarından biri olan bakım sorunu birçok kişinin evcil hayvan bakmasından vazgeçtikleri bir neden olan sebeplerden birisidir. Evcil hayvan bakmak elbette güzel bir şey ama evcil hayvan besleyenlerin de onlara en iyi yaşam standardını sunmaları gerekmektedir. Bilinçsiz şekil de yapılan evcil hayvanların bakımları sonrasın da evcil hayvanlar da […]

Köpek tıraşı ne kadar

Evcil hayvanların en büyük sorunlarından biri olan bakım sorunu birçok kişinin evcil hayvan bakmasından vazgeçtikleri bir neden olan sebeplerden birisidir. Evcil hayvan bakmak elbette güzel bir şey ama evcil hayvan besleyenlerin de onlara en iyi yaşam standardını sunmaları gerekmektedir. Bilinçsiz şekil de yapılan evcil hayvanların bakımları sonrasın da evcil hayvanlar da kalıcı hastalıklar oluşturduğu gibi onların hayatlarına da mal olmaktadır. Bu gibi kalıcı hastalıkların olmaması için hatta onların da hayatları bizlerin hayatları kadar önemli olduğu için nasıl ki bizler kendimiz için en iyisini istiyorsak onların için de en iyisini isteyeceğiz işte bu yüzden evcil hayvanların bakımlarını uzman ve profesyonel veterinerlerden yardım alarak yaptırmamız gerekmektedir. İşinin ehli olan uzman veteriner ekipler evcil hayvanlarımızın hayatlarını en iyi şekil de devam ettirebilmeleri için evcil hayvanlara özel üretilen bakım araç ve gereçlerini tercih etmektedirler.

Köpek kuaförleri nasıl hizmet vermektedirler.

İlk olarak bizlerin bir köpek kuaförüne giderek randevu almamız gerekir. Eğer ki sizlere en yakın köpek kuaförünün nerde olduğunu bilmiyorsanız günümüz teknolojisinin gelişmesinin ardından internete bağlı olan bir bilgisayardan Google’ ye girerek köpek kuaförü olarak ama motorundan aradığımız takdir de yine bizlere en yakın olan köpek kuaförüne ulaşabiliriz. Sitede ki köpek kuaförünün adresine ulaşabilmeniz için site de bulunana ulaşım bölüme girerek adresine ulaşabilirsiniz.

Teknolojini gelişmesinin ardından gezici köpek kuaförleri evcil hayvanlar için yeni hizmetler sunmaktadır. Bu yeni hizmet de artık evcil hayvanların köpek kuaförlerine gitmelerine gerek kalmadan uzman ve profesyonel gezici veteriner ekipler tarafından da evcil hayvanların ayağına kadar gelerek bakımlarını yaşamlarını sürdüğü yerde de yapılabilmektedir. Bu gibi uzman ve profesyonel gezici veteriner ekiplerden yaralanabilmek için ilk önce site de bulunana gezi ekip bölümüne giriş yaparak orda ki bulunan köpeğinizin cinsine seçerek ve adresinizi tam olarak yazarsanız gezi ekipler adresinize kadar gelerek evcil hayvanın bakımını yaşadığı ortam da gerçekleştirebilirler. Eğer ki internetiniz yoksa 118 servislerinden de yardım alarak size en yakın köpek kuaförünün numarasını öğrenip arayarak hem randevu alabilirsiniz hem de köpek tıraşı ne kadar diye sorabilirsiniz. Bu saye de evcil hayvanınınız yaşam standartlını yükseltmiş olursunuz.

Köpek bakımları nasıl olmaktadır.

İlk olarak gezici uzman veteriner ekipleri adresinize gelerek evcil hayvanınızı bir tür incelmeye almaktadır. Bu gibi inceleme de evcil hayvanınızın cinsine, derisine, tüylerine bakılarak onlara en uygun bakım araç ve gereçleri tercih edilir.

Köpek tıraşı ne kadar

Uygun bakım malzemeler seçildikten sonra banyo bakımına geçilir.
Banyo bakımı esnasın da evcil hayvanın huylanmayacağı ve korkmayacağı bir şekil de suyun sıcaklığı ayarlanır.
Banyo bakımı sırasın da kullanılacak olan şampuanlar özel olarak sadece evcil hayvanlar için üretilmiş olan şampuanlar tercih edilir. Aksi takdir de evcil hayvanın derisin de ve tüylerin de kalıcı zararlara yol açar bu gibi sorunlar yaşamamak için uzman ekipler onlar için özel olarak üretilen şampuanları tercih ederler köpeklerin derisi insanların derisine oranla kuru olduğundan köpeklerin şampuanların da nemlendirici özelliğe de sahiptir
Banyo bakımın da kulak bakımı da yapılmaktadır. Köpeklerin sesleri daha iyi bir şekil duyması için kulaklarının içleri temizlenir ve ardından kulak yolundaki tüyler temizlenir.
Banyo bakından sonra köpeklerin en son bakımı olan tırnak bakımına geçilir. Bu bakım evcil hayvanlar için özel olarak üretilen makaslar yardımı ile evcil hayvanın tırnaklarının kesilmesinin ardın bakım sona erer.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM