counter for blogger
Orijen Köpek Maması- Köpek Mamaları Sitesi İstanbul

 • DOLAR
  6,1258
  % -0,30
 • EURO
  7,0675
  % -0,42
 • ALTIN
  237,8639
  % 0,35
 • BIST
  94.883,47
  % 0,41
Orijen Köpek Maması

Orijen Köpek Maması

Orijen Köpek Maması Orijen Köpek Maması İnsanlar eski zamanlardan bu yana şu an bulunduğumuz günlere kadar protein karbonhidrat ve vitaminlere ihtiyaç duymaktadırlar. Bu proteinleri karbonhidratları alabildiğimiz besinler et, süt, yumurta ve doğal yollarla alınan vitaminlerdir. Bazı insanlar da bu vitamin takviyeleri kullanılsa da en önemli etken direk besinlerden alınması gerektiğidir. Tarihte eski zamanlardan günümüze kadar […]

Orijen Köpek Maması

Orijen Köpek Maması

İnsanlar eski zamanlardan bu yana şu an bulunduğumuz günlere kadar protein karbonhidrat ve vitaminlere ihtiyaç duymaktadırlar. Bu proteinleri karbonhidratları alabildiğimiz besinler et, süt, yumurta ve doğal yollarla alınan vitaminlerdir. Bazı insanlar da bu vitamin takviyeleri kullanılsa da en önemli etken direk besinlerden alınması gerektiğidir. Tarihte eski zamanlardan günümüze kadar gelen evcil hayvan bakımı oldukça ilerlemiş durumdadır. İnsanlar gibi hayvanlarında besin kaynaklarının oldukça yüksek kalite de olması gerekmektedir.

 

Sebebi ise onlarında biz insanlar gibi koşuyor yürüyor ve enerji sarf ediyor olmasıdır. Hayvanlar ile insanların kullandıkları besinler farklı olmak durumundadır. Onlar ile bizim aldığımız besinler arasında bazı farklılıklar olması gerekmektedir. Sebebi ise kabul etmek gerekecek derecede bizden daha fazla efor sarf ettikleridir. Dışarı da kalan hayvanların sayısı günümüz yaşantısın da oldukça artmıştır. Dışarıda kalan hayvanlar hemen hemen hepsi bir kap yemek ya da bir kap su için kilometrelerce yürüdüğü gerçeği tartışılamaz haldedir. Hayvan severler ellerinden geleni yapsalar da günümüzde evde bakılan hayvanlardan daha çok dışarıda ve barınaklar da kendi halinde yaşamaya çalışan hayvan sayısı oldukça fazladır.

 

 

Hayvanların da insanlar gibi oldukça dengeli ve doğru bir şekilde beslenmesi gerekmektedir. Bu iki neden oldukça önem taşımaktadır. Yavru bir köpeğin doğru beslenmemesi sonucunda ileri de yaşayabileceği çok fazla sayıda hastalık vardır. Bu sebepten ötürü hem kendi evcil hayvanlarınızın hem de dışarıda kalan evsiz hayvanların yardımına biz insanların koşması gerekir. Bu sebepten ötürü en uygun fiyatlar ile orijen köpek maması yardımınıza koşacaktır. Dışarı da ki hayvanları da düşünerek üretilmiş olan orijen köpek maması hem evcil hayvanlarınız için hem de dışarıda ki hayvanlar için piyasada ki birçok mamadan daha uygun fiyatlıdır.

 

Köpeklerimize Neden Orijen köpek maması yedirmeliyiz?

 

Küçük dostunuz ile ilk tanıştığınız andan son nefesine kadar sizinle olacağı için onu en iyi şekilde beslemek istersiniz. Özellikle anneler anne adayları annelik içgüdüsü ile bir köpeği fazlasıyla yedirdiği kanıtlanmış bir gerçektir. Orijen köpek maması, ödül almış ve biyolojik olarak uygun bir mamadır. Orijen köpek maması kurucularının felsefeleri ise taze et ve protein açısından zengin beslenmeye evrimsel olarak katkı sağlamış kedi ve köpekler için tasarlanmış kaliteli mamaları temsil eder. İçerikleri ise diğer mama markalarına göre oldukça farklıdır. İçerisinde ki besin değerleri sayesinde köpeğinizin ne kadar sağlıklı olduğunu zaman geçtikçe siz de kavrayacaksınız. Doğal sürece uygun bir şekilde yetiştirilen insan tüketimi için bile uygun kabul edilen köpeklerinizi ve kedilerinizi tam anlamıyla besleyen alması gereken bütün gereksinimlerini karşılayabilen bir mamayı temsil eder. Kanada ‘nın en taze hammaddeleri birleştirilerek üretilen ve kanada Alberta daki ödüllü mutfaklarında üretilip satışa sunulan orijen köpek maması ile köpeğiniz siz ve aileniz mutlu sağlıklı ve güçlü olabileceğinin garantisini veriyorlar. İnsanlarında tüketimi açısından herhangi bir sıkıntı olmayan tek mamadır. Kendi orijinal paketlerin de savaş anında ve zor durumlar da insanların da kullanabileceğini belirtmiştir.

 

Orijen mamalarına nereden ulaşabilirsiniz?

Orijen Köpek Maması

Orijen kedi ve köpek mamaları hemen hemen her petshop ta ya da veteriner kliniklerin de ulaşabilirsiniz. Veteriner hekimlerin de tercihi olan orijen köpek mamasının köpeğiniz de yaptığı değişikliği sizde far kedince hayran kalacaksınız. Açık olarak hiçbir mamayı almanızın doğru olmadığı gibi orijen köpek mamasının da açık bir şekilde alınması doğru değildir. Satıcılar istediklerini söylese de besin değerlerinin düştüğü açık paketler de olduğu için kanıtlanmış bir durumdur. Siz de köpeğinizin sağlığı için orijen köpek mamasını deneyin!

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM