counter for blogger
Piqapoo İle Sokaklar Tertemiz- İstanbul Ucuz Köpek Maması Sitesi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Piqapoo İle Sokaklar Tertemiz

Piqapoo İle Sokaklar Tertemiz

Piqapoo İle Sokaklar Tertemiz Dünyada insanları seven ve merhamet sahibi dediğimiz insanlar genellikle hayvan sever insanlardır. Hayvanlar bu dünyanın gerçek sahipleridirler. Hayvan sever insanların çoğu evlerinde veya özel mekanlarında köpek beslerler. Hayvan sever insanların köpek beslemek istediklerinde bir takım endişeler duyarlar. Bu endişeleri besledikleri köpeklerin evlerinde veya dışarıda kontrolsüz olarak dışkılamaları ve çevreyi kirletmeleridir. Kirlenen […]

Piqapoo İle Sokaklar Tertemiz

Dünyada insanları seven ve merhamet sahibi dediğimiz insanlar genellikle hayvan sever insanlardır. Hayvanlar bu dünyanın gerçek sahipleridirler. Hayvan sever insanların çoğu evlerinde veya özel mekanlarında köpek beslerler. Hayvan sever insanların köpek beslemek istediklerinde bir takım endişeler duyarlar.

Bu endişeleri besledikleri köpeklerin evlerinde veya dışarıda kontrolsüz olarak dışkılamaları ve çevreyi kirletmeleridir. Kirlenen evin içerisi olsun sokaklar olsun canlıların sağlıklarını önemli ölçüde etkilemektedir. Hayvan severlerin bu endişelerin gidermek, çevre temizliğine dikkat etmek ve canlıların sağlıkları için piqapoo üretilmeye başlanılmıştır.

Çeşitleri

Evde beslenen köpeklerin dışkıları ile etrafı kirletmemeleri için üretilen piqapoo şu an için iki çeşit olarak üretilmektedir. Çeşitleri büyük ve küçük boy olarak üretilir. Küçük boy olanları beş ile yirmi, yirmi beş kilogram arası olan köpekler için, büyük boyları ise yirmi ile elli kilo arası olan köpekler için üretilmektedir. Piqapoo bağlantı yerlerinde yumuşak plastik tamponlar bulunur. Yumuşak tamponlar hayvanın rahatsız olmaması için düşünülmüştür. Depo alanı olarak kullanılan torba bölümü de özel olarak ve dışkı dışarıdan görünmeyecek şekilde üretilir.

Kullanımı

Piqapoo köpeğin kuyruğunun dip kısmına üzerinde bulunan özel kıskaç ile tutturulur. Kullanılan tüm malzemeler köpeğin rahatsız olmaması için özel yumuşak maddelerden yapılmıştır. İlk takıldığında köpekler rahatsız olabilirler. İlk takıldığında köpek sürekli arkasına dönmeye çalışır ve oturarak kurtarmaya çalışabilir. İlk kullanımlarda köpeğin alışabilmesi için rahatsız olduğun gösterir hareketler yaptığını gördüğünüzde alıştırmak için köpeğinizi uzun yürüyüşlere çıkarmalısınız.

Uzun yürüyüşlerde köpek sürekli arkasına dönme eylemini bırakacak ve normal yürümeye devam edecektir. Bu esnada piqapooya yavaş yavaş alışacaktır. Yürüyüş esnasında köpeğinizin dışkılamasını takılı bulunan piqapoo içerisine yapmasını sağlayın. Temizlik için köpeğiniz dışkıladığı zaman piqapooyu özel tutma yerinden elinizi kirletmeden tutarak çöp kutusuna atın.

Böylece köpeğiniz çevreyi kirletmemiş ve sizlerde insanlar arasında yerden köpek dışkısı temizlemek zorunda kalmazsınız. Piqapoo hem köpek besleyicileri için hem de çevre sağlığı için çok önemli bir buluştur. Piqapoo kullanmak isteyenler bu piqapoo ihtiyaçlarını petshoplardan temin edebilirler. Piqapoo kullananlar bunu diğer köpek besleyicilerine kesinlikle tavsiye etmelidirler.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
piqapoo

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM