counter for blogger
Piqapoo ile Yollar Tertemiz- İstanbul Ucuz Köpek Maması Sitesi

pet heir
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Piqapoo ile Yollar Tertemiz

Piqapoo ile Yollar Tertemiz

Piqapoo ile Yollar Tertemiz Can dostu unvanını hak edecek düzeyde sahibine bağımlı ve sadık olan köpekler, evcil hayvanlar arasında neşenize neşe katan, eğlendiren, zeki, sevimli ve sıcakkanlı hayvanlardır. Çoğu hayvan sevenin ilgili olduğu köpekler insan hayatını olum olarak etkileyerek daha pozitif bir yaşama bakış açısı sağlar. Sevimli ve sıcakkanlı köpeklerin rahatı ve sahibinin sağlığı düşünülerek […]

Piqapoo ile Yollar Tertemiz

Can dostu unvanını hak edecek düzeyde sahibine bağımlı ve sadık olan köpekler, evcil hayvanlar arasında neşenize neşe katan, eğlendiren, zeki, sevimli ve sıcakkanlı hayvanlardır. Çoğu hayvan sevenin ilgili olduğu köpekler insan hayatını olum olarak etkileyerek daha pozitif bir yaşama bakış açısı sağlar.

Sevimli ve sıcakkanlı köpeklerin rahatı ve sahibinin sağlığı düşünülerek geliştirilen piqapoo, köpeğin dışkısını toplar ve el sürmeden dışkı kolaylıkla çöpe atılır. Köpeğin dışkılarını uğraşmadan kolaylıkla dayanıklı atılabilir poşette toplar.

Köpek dışkısından kurtulabilmek adına kolay ve temiz olan Piqapoo, silikon klips ve atılabilir toplama poşeti olmak üzere iki kısımdan oluşuyor. Silikon klips tıpkı bir maşa gibi köpeğin kuyruğunun başlangıç kısmına takılıp orada sabit kalmasını sağlar. Atılabilir toplama poşeti ise silikon klipsin hemen altında olup tamamen dayanıklı, sızmaları engeller, köpeğin yapacağı dışkıyı muhafaza eder, hafiftir ve dışkıyı görebilmek için dışı şeffaf bir naylon ile çevrilidir.

Nasıl Kullanılır?

Kullanmaya başlamadan önce köpeğin alışabilmesi ve kendisine zarar verecek bir şey olmadığını anlayabilmesi için silikon klipsi, poşetsiz olarak kuyruğa takmak gerekir. Çok yumuşak ve hafif materyallerden üretilmesi, köpeğe yük olmayı ve onu rahatsız etmeyi önler. Köpek klipse alıştıktan sonra artık Piqapoo rahatlıkla kullanılır. Yürüyüşe çıkılacağı zaman evden ayrılmadan köpeğin kuyruğuna takılır ve gerektiğinde çıkarıp üzerindeki torba çöpe atılır.

Piqapoo silikon klipsinde yer alan atılabilir toplama poşetinin bağlantı noktasından kolaylıkla yerleştirilir. Kullanıma hazır hale gelen aparat köpeğin kuyruğunun başlangıç noktasına tutturulur. Kakasını yapan köpekten aparatı, üzerinde bulunan kıskaçlar yardımıyla el teması olmadan çöp kutusuna atılır.

Piqapoo Rahatlığı ve Konforu

Köpeklerin ve sahiplerinin rahatı için tasarlanan Piqapoo, köpeklerin ağırlık ve büyüklüklerine göre iki boyda üretilir. 5 kg ile 25 kg arası köpekler için küçük boy, 25 kg ile 55 kg köpekler için büyük boy kullanılır. Köpek sahiplerini, dışkıyı avuçlamaktan ve dışkı kokusunu duymaktan kurtaran aparat sayesinde artık temiz ve sağlıklı köpek yürüyüşleri gerçekleşir. Her köpek cinsi ve kuyruk boyutuna kolaylıkla ayarlanır. Sokaklar ve eller kirlenmeden köpek yürüyüşlerinin keyfine varılır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
piqapoo

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM