counter for blogger
Purina Dog Chow Somonlu Hassas Yetişkin Köpek Maması

pet heir
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Purina Dog Chow Somonlu Hassas Yetişkin Köpek Maması

Purina Dog Chow Somonlu Hassas Yetişkin Köpek Maması

Purina Dog Chow Somonlu Hassas Yetişkin Köpek Maması Purina Dog Chow Somonlu Hassas Yetişkin Köpek Maması yetişkin ve hassas bir yapıya sahip olan köpekler için özel olarak üretilmiştir. Köpekler de yaşanan en korkunç sağlık sorunlarından biriside sindirimde yaşanan zorluklardır. Purima ürünleri ise bu zorlukları aşmanızda size yardımcı olmak için bu ürünü geliştirmiştir. İçerisinde bulunan gerçek […]

Purina Dog Chow Somonlu Hassas Yetişkin Köpek Maması

Purina Dog Chow Somonlu Hassas Yetişkin Köpek Maması yetişkin ve hassas bir yapıya sahip olan köpekler için özel olarak üretilmiştir. Köpekler de yaşanan en korkunç sağlık sorunlarından biriside sindirimde yaşanan zorluklardır. Purima ürünleri ise bu zorlukları aşmanızda size yardımcı olmak için bu ürünü geliştirmiştir. İçerisinde bulunan gerçek somon parçaları ile yetişkin köpekler için %100 oranında bir beslenme imkanı sunmaktadır. Ayrıca somon etinden gelen yüksek kalitedeki protein ise köpeğinizin günlük protein ihtiyacının fazlasıyla karşılayacaktır. Mamada çok yüksek bir tahıl içeriği de bulunmaktadır.

 

Sindirimi kolaylaştırması açısından Purina Dog Chow Somonlu Hassas Yetişkin Köpek Mamasının içerisinde en doğal lif kaynağı olan hindiba ve pancar posasının muhteşem birleşimi bulunmaktadır. Ayrıca hindiba’nın içerisinde doğal bir prebiyotik yapı da bulunmaktadır. Bu prebiyotik yapı ise köpeğinizin yediği mamanın daha kolay öğütülmesine ve sindirim sisteminin rahatlığını sağlamaktadır. Sindirim sisteminin rahatlığı ise dışkı kalitesini gözle görülür bir oranda arttıracaktır.

 

Purina Dog Chow Somonlu Hassas Yetişkin Köpek Mamasının içerisinde bulunan E vitaminleri zararlı bakterilerin düşmanı konumundadır ve köpeğinizin gelişimi için de fayda sağlayacaktır. Buna ilave olarak C vitamini konusunda da oldukça zengin olup köpeğiniz doğal savunma mekanizmasının çalışmasında yardımcı olacaktır. Purina Dog Chow köpek mamasının içerisinde bulunan %20 oranında tam tahıl ve %4 oranında pirinç yararlı karbonhidratlardır ve köpeğiniz için günlük karbonhidrat ihtiyacı için yeterlidir. İçindeki %24 oranında ham protein ile tam bir protein deposudur. %3 oranında ham lif’i de içerisinde barındırmaktadır. Bunun yanında köpeğinizin sağlıklı bir derisi ve parlak türleri olması için mama omega-3 ve omega-6 yağ asitleri tarafından desteklenmiştir.

 

Purina Dog Chow Somonlu Hassas Yetişkin Köpek Maması köpekleriniz kilosuna göre günlük tüketecekleri miktar değişim göstermektedir. tavsiye edilen miktarlar birazdan açıklayacağımız gibi olup bu miktarları günde 2 defa olacak şekilde 8-10 saatlik arayla ikiye bölerek verilmesidir. 5-12 kilogram arasındaki köpeklerin günlük olarak 110-120 gram Purina Dog Chow Somonlu Hassas Yetişkin Köpek Maması tüketmesi onlar için yeterli olacaktır. 12 -25 kilogram arasındaki köpekler için ise bu miktar 210 – 360 gram’a çıkmaktadır. 25-45 kilogram arasında bulunan köpeklerin ise günlük olarak 360-560 gram purina Dog Chow mamasından tüketmesi gerekmektedir. 45-70 kilogram köpeklerin ise 560-790 gram mama yemeleri gerekmektedir.

Purina Dog Chow Somonlu Hassas Yetişkin Köpek Maması

Eğer ilk defa bir Purina Dog Chow Somonlu Hassas Yetişkin Köpek Maması kullanıyorsanız köpeğinize direk olarak bu mamayı vermemelisiniz. 1 hafta boyunca alışın olduğu mama ile karıştırarak öyle purima dog chow maması vermelisiniz. Böylelikle köpeğinizin mamaya alışma ve adapte olma sürecinde yardımcı olmuş olursunuz. Çok kaliteli olan bu ürünü uygun fiyata temin edebilirsiniz. 14 kilogramlık paketiyle uzun ömürle dayanacak bu besin deposu Purina Dog Chow şirketini piyasada zirveye taşımıştır. Ayrıca genel bilgilendirme olarak Purina Dog Chow Somonlu Hassas Yetişkin Köpek Mamasını güneşli yerde muhafaza etmeyiniz ve eğer paketi açtıysanız nemli ve rutubetli yerden de uzak tutmanızı öneririz. Purima Dog Chow somonlu hassas yetişkin köpek maması ile birlikte köpeğinize bir kap taze su koymayı da unutmayınız. Uygun fiyat ve yüksek kalitede olan bu ürün tüm evcil hayvan sahipleri tarafından çok tercih edilmektedir ve çok güzel yorumlar almaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM