counter for blogger
Reflex Biftekli High Energy Pirinçli Yetişkin Köpek Maması

pet heir
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Reflex Biftekli High Energy Pirinçli Yetişkin Köpek Maması

Reflex Biftekli High Energy Pirinçli Yetişkin Köpek Maması

 Reflex Biftekli High Energy Pirinçli Yetişkin Köpek Maması Piyasadaki örneklerinin aksine uygun bir fiyat ile karşımıza çıkan Reflex biftekli high energy pirinçli yetişkin köpek maması, yetişkin köpek besleyen hayvan severlerin ilk tercih ettikleri mamalar arasında yer almaktadır. Tahıl ağırlıklı bir içeriği olmasının yanı sıra kalite bakımındandır. Oldukça sağlam bir şekilde hazırlanan Reflex biftekli high energy […]

 Reflex Biftekli High Energy Pirinçli Yetişkin Köpek Maması

Piyasadaki örneklerinin aksine uygun bir fiyat ile karşımıza çıkan Reflex biftekli high energy pirinçli yetişkin köpek maması, yetişkin köpek besleyen hayvan severlerin ilk tercih ettikleri mamalar arasında yer almaktadır. Tahıl ağırlıklı bir içeriği olmasının yanı sıra kalite bakımındandır. Oldukça sağlam bir şekilde hazırlanan Reflex biftekli high energy pirinçli yetişkin köpek maması köpeğinizin ihtiyacı olan besin ve mineral öğelerini içinde barındırmaktadır.

 

 Reflex biftekli high energy pirinçli yetişkin köpek maması içerdiği biftek ile etobur olan köpeğinizin protein ihtiyacını karşılayacak ve günlük alması gereken protein miktarını köpeğinizin yaşına ve kilosuna uygun olarak verdiğiniz porsiyonda yeterli düzeyde karşılayacaktır. Bu şekilde ihtiyacından fazla olan protein miktarı yetişkin köpeğinizin vücuduna girmeyecek, dengeli ve düzenli verilen mama porsiyonları ile köpeğiniz obezite tehlikesinden uzak tutulacaktır. Yine aynı şekildedir. Reflex biftekli high energy pirinçli yetişkin köpek maması içerisinde kullanılandır.

Pirinç köpeğinizin tahıl ihtiyacını karşılayacaktır. Sindirim aşamasında karbonhidrata dönüşecek olan bu besin öğesi köpeğinizin enerji ihtiyacına cevap verecektir.

 

Bu mama sayesinde içerisindeki özel formülü ile olduğundan daha dinamik ve daha hareketli bir yetişkin köpek sahibi olacaksınız. Reflex biftekli high energy pirinçli yetişkin köpek maması kuru mamadır. Konserve mamalar ya da köpeğin önüne konulan artık yemeklerden çok daha iyidir. Hijyenik olup yetişkin köpeğinizin ağız ve diş sağlığı açısından daha avantajlıdır. Kuru mama ile beslenendir.

Köpekler kuru mama tercih edildiğinde temiz bir beslenme süresi geçirecektir. Reflex biftekli high energy pirinçli yetişkin köpek maması içerdiği yağ oranı ile de köpeğinizin tahıl grubundan sağladığı enerjiyi ikiye katlar ve köpeğiniz için yeni bir enerji kaynağı oluşturur.

 

Bunun yanı sıra mamanın daha lezzetli olmasını sağlayarak köpeğinizde mamaya karşı bir iştah açartır.

Aynı zamanda mamanın içinde bulunan yağ oranı mamanın çürümesini de engelleyecek ve uzun ömürlü bir mama kullanımı rahatlığını siz yetişkin köpek sahiplerine sunacaktır. 15 kg’lık paketler halinde satılandır.

Reflex biftekli high energy pirinçli yetişkin köpek maması kolay ulaşılabilir bir yapıya sahiptir. İçerisinde bulundurduğu tüm malzemeler, mineraller ve vitaminler mama paketinin dış kısımda bulunan etikette bulunmaktadır. Köpeğiniz için mama alırken bu kısımları okuyabilir, inceledikten sonra mamanın yapısı hakkında genel ve detaylı bilgi sahibi olabilirisiniz.

 

Mamanın içeriğini dış paketten inceledikten sonra yine aynı pakette köpeğinize vermeniz gereken porsiyonun tarifi bulunmaktadır. Köpeğinizin yaşı, kilosu ve aktivasyonu bu konuda oldukça önemli etkenlerdir. İdeal olan porsiyon ile köpeğiniz için tam anlamıyla önemli olan beslenmesi konusu hakkında bilgi sahibi olmuş olursunuz ve uyguladığınızda yetişkindir. Köpeğiniz için oldukça verimli sonuçlar almaktadır. Reflex biftekli high energy pirinçli yetişkin köpek maması kullandığınızda porsiyon ölçütünü belirledikten sonra yetişkindir. Köpeğinizi istediğiniz üzere günde en az bir en fazla iki defa besleyebilirsiniz. Eğer yetişkin ama şişman bir köpeğe sahipseniz günde iki defa düzenli bir beslenme periyodu ile ona faydalı bir beslenme düzeni kurmuş olacaksınız.

Reflex Biftekli High Energy Pirinçli Yetişkin Köpek Maması

 Reflex biftekli high energy pirinçli yetişkin köpek maması tüm bu özellikleri ile uyumlu bir bütün oluşturmakta ve köpeğiniz için faydalı, kaliteli ve tercih edilebilir bir mamadır. Zengin lif kaynağıdır. Kullanılan yetişkin köpeklerde zengin lif kaynağı olasından dolayı parlak tüyler gözlemlenmektedir. Uyuşuk bir köpek yerine her zaman hareketli kıpır kıpır enerjik bir köpek sahibi olursunuz. Her şeyden önce onun sağlıklı beslenmesine katkıda bulunur ve köpeğinizi bu mamayı kullanarak çeşitli hastalıklardan bile korursunuz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM