counter for blogger
Royal Canin- İstanbul Ucuz Köpek Maması Sitesi- İstanbul Ucuz Köpek Maması Sitesi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Royal Canin Alman Kurtları İçin Yetişkin Köpek Maması

Royal Canin Alman Kurtları İçin Yetişkin Köpek Maması

Royal Canin Alman Kurtları İçin Yetişkin Köpek Maması Royal Canin Alman Kurtları İçin Yetişkin Köpek Maması Yapılan araştırmalar sonucu edinilen bilgiler sonucunda üretilen, hayvanların sağlıklı bir yaşam geçirmesini amaçlayandır. Royal Canin, Alman Kurtları için de bu mamayı üretmiştir. Irkın ihtiyacı olan besin maddelerini bir mamada toplayarak sağlıklı birer Alman Kurdunuzun olmasını sağlamıştır. Bu yazıda Royal […]

Royal Canin Alman Kurtları İçin Yetişkin Köpek Maması

Royal Canin Alman Kurtları İçin Yetişkin Köpek Maması

Yapılan araştırmalar sonucu edinilen bilgiler sonucunda üretilen, hayvanların sağlıklı bir yaşam geçirmesini amaçlayandır. Royal Canin, Alman Kurtları için de bu mamayı üretmiştir.

Irkın ihtiyacı olan besin maddelerini bir mamada toplayarak sağlıklı birer Alman Kurdunuzun olmasını sağlamıştır.

Bu yazıda Royal Canin Alman Kurtları İçin Yetişkin Köpek Mamasının köpeklerinize faydasını anlatacağız.

 

Yaptığı araştırmalar ile büyük ırklarda sindirim sistemi hassasiyeti görülme olasılığının fazla olduğunu ve Alman Kurtlarının eklem ve kemik problemleri yaşadığını görmüştür. Bu nedenle Alman Kurtları için özel olarak bu mamayı üretmiştir.

 

Bu mama şu gibi özellikleri ile Alman Kurdunuza fayda sağlar,

Mide Hassasiyeti

 

Alman Kurtlarınızın hassas midelerini düzenler ve sağlıklı bir yapıya kavuşmalarına katkı sağlar.

 

Tüy

Alman Kurtlarınızın tüylerini güzelleştirir, gürleştirir ve daha sağlıklı ve uzun tüylere sahip olmasını sağlar.

 

Bağışıklık

 

            Alman Kurtlarınızın bağışıklık sistemini korur ve gelişmesine katkı sağlar.  İşte böyle yararlı bir mamayı tercih etmezseniz Alman Kurtlarınızın çeşitlidir. Irksal hastalıklara yakalanma olasılıkları çok daha yüksektir ve sizin köpeğiniz için yapabileceğiniz en önemli şey ona doğru mamayı seçerek doğru beslenmesini sağlamaktır. Böylece hem onun görünüş ve sağlığına katkıda bulunursunuz hem de evcil hayvanınız için gereken her türlü ihtiyacı tek mamada sağlamış olursunuz.

 

Doğru mama seçimi hayvanınız için oldukça önemlidir ve bunu eğer önemsiz olarak görüp doğru mamayı hayvanınıza vermezseniz hayvanınız hasta ve güçsüz görünecek, sağlıksız olacaktır. Bunun için veterinerinize danışarak doğru mamayı tercih edin ve ettiğiniz mamaların içeriğine de bakarsak kedi ya da köpeğinize olacak zararlarına da dikkat edin.

 

Köpeğinizin sağlıklı bir yaşam geçirmesi için önemli etkenlerden biri siz diğeri ise doğru mamadır ve hayvanınızın beslenmesi ve gelişmesi için gereken önemi vermiyorlardır.

Köpek ya da kediniz bu yüzden hasta olacak, sağlıklı görünmeyecek ve sizi de üzecektir.

Royal Canin Alman Kurtları İçin Yetişkin Köpek Maması

 

Siz de doğru mamayı seçmek için veterinerinize gidin ve içeriklerine bakarak köpek ya da kedinizin sağlığını olumsuz etkilemeyecek en doğru mamayı seçmektedir.

Ancak bu şekilde siz de hayvanınız da mutlu ve sağlıklı bir yaşam süreceksinizdir.

İçeriğinde pirinç, mısır unu, soya proteini, hidrolize edilmiş kıkırdak,kümes hayvanları eti, sodyum, vitaminler, bitkisel yağlardır. Kabuklu deniz hayvanları, şeker pancarıdır. Küspesi ve benzeri daha bir çok besin öğesi bulunduran bu mama, köpeğiniz için önemli besinleri sağlarken sizin de mutluluğunuzu garanti eder.

Günlük alınması gereken protein, vitamin, mineralerdir.Miktarlarını iyi bilen ve yaptığı araştırmalar ile sürekli kendini geliştiren Royal Canin, daima mutlu vermektedir.Sağlıklı bir yaşam sunmayı hedefler ve sizlerin de desteğini alarak hayvanınız için çalışmalar yürüterek en doğru ve uygun olmalıdır. Mamayı üretmektedir.Hedefler böylece mutlu köpek ve kediler ile sizleri de mutlu ederek bütün evcil dostlarınızın sağlıklı yaşamasını sağlar.

Royal Canin Alman Kurtları İçin Yetişkin Köpek Maması

Royal Canin Alman Kurtları İçin Yetişkin Köpek Maması, Alman Kurdunuzun sağlıklı beslenip gelişmesi ve daha mutlu olup daha uzun bir yaşam sürmesi için ihtiyacı olan her türlü besini sağlamaktadır.

Böylece siz de köpeğiniz de sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirirsiniz.

Sizlerle yürüttüğü çalışmalar ile geliştirdiği her formülü sizlere sunarak kedi ve köpeğinizin gelişmesini sağlayarak mutlu bir gelecek sunar.

Royal Canin Alman Kurtları İçin Yetişkin Köpek Maması

Yıllardır yürüttüğü çalışmalar ile kedi ve köpeğinizle iletişime geçerek ırklara özel ürettiği mamalardan bir tanesi olan bu mama ilgilendirir.

Alman Kurtlarınız artık hem sağlıklı beslenip ihtiyaçları olan besinleri alacak hem de sağlıklı büyüyüp gelişecekler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM