counter for blogger
Süper Premium köpek maması- Köpek Mamaları Sitesi İstanbul

 • DOLAR
  6,0230
  % 0,59
 • EURO
  6,9550
  % 0,54
 • ALTIN
  232,9773
  % -0,01
 • BIST
  97.308,84
  % -0,87
Süper Premium köpek maması

Süper Premium köpek maması

Süper Premium köpek maması Süper Premium köpek maması Köpek sahipleri köpeklerini beslemek ve en uygun mamayı bulmak için bazen günlerce uğraşır ve köpekleri için en uygun mamayı bulmaya çalışırlar. Bazen ise kaliteli sandıkları köpek mamalarını köpeklerine verince gördükleri karşısında hezeyana uğrarlar. Çünkü beklediklerini alamamışlardır. Bu yüzden yeni mama arama girişiminde bulunurlar. Bu en iyi mamayı […]

Süper Premium köpek maması

Süper Premium köpek maması

Köpek sahipleri köpeklerini beslemek ve en uygun mamayı bulmak için bazen günlerce uğraşır ve köpekleri için en uygun mamayı bulmaya çalışırlar. Bazen ise kaliteli sandıkları köpek mamalarını köpeklerine verince gördükleri karşısında hezeyana uğrarlar. Çünkü beklediklerini alamamışlardır. Bu yüzden yeni mama arama girişiminde bulunurlar. Bu en iyi mamayı bulana kadar sürer. Peki, köpek sahipleri için en uygun mamayı araştıran bir olsa daha iyi olmaz mıydı? Onaylanmıştır damgalı bir ürün olsa daha kısa sürede kalitesiz mamalara boşuna para vermeden ve köpeğimizin sağlığı bozulmadan, aynı zamanda boşa vakit harcamadan hemen kaliteli bir ürün bulsak elbette çok iyi olurdu. Peki ya böyle bir mama varsa?

 

Köpek mamalarında bahsedilen süper Premium köpek mamasını duymuşsunuzdur. Peki, super Premium köpek maması nedir? Ne özelliği vardır ve neden almalıyız? Süper Premium köpek maması yurt dışında özel ve yoğun testlerden geçip onay alan mamalara verilen isimdir. Aldığınız mamanın süper Premium köpek maması olup olmadığını anlamak için paketin üstüne bakmanız yeterlidir. Üstünde hem kalite hem de reklam amaçlı olarak konulan ve mamanın bir super Premium köpek maması olduğunu gösteren bir yazı göreceksiniz. Bunu gördüğünüzde anlamanız gereken bu mamanın testlerden gayet başarılı bir şekilde çıktığıdır.

 

Süper Premium köpek mamasının özelliklerine gelecek olursak uzmanlar tarafından onaylandığı için kullanmak daha güvenlidir. Süper Premium köpek mamasına örnek olarak en çok tercih edilen ve önerilen mama olan Hills gösterilebilir. Bu markadan başka önerilen diğer markalardan Proplan, royal Canine gösterilebilir.

 

Köpek beslemek ciddi bir iştir. Bu yüzden dikkat edilmesi gerekilir. Aslında kullanılan ve köpeğiniz için uygun olmayan mamaları köpeğiniz kullandığında hemen kalitesiz olduğunu anlayabilirsiniz. Peki, nasıl mı? Öncelikle elbette tüylerinden anlayacaksınız. Eğer tüyleri çok çabuk dökülüyorsa ve rengi mat ve sağlıksız bir görüntüsü varsa anlayın ki kullandığınız mama köpeğinize uygun bir mama değildir. Bu tür mamaların ucuz olması ya da gösterişli olması sizi yanıltmasın sakın. Önemli olan mamanın ucuzluğu ya da pahalılığı değil içerdiği malzemelerdir. Bu yüzden mama almadan önce içindekiler kısmını okuyun. Eğer hayvansal yağ ya da hayvansal yan ürünleri görürseniz alırken daha dikkatli olun.

 

Köpek besleyicileri köpek beslerken özellikle tahılsız köpek mamalarını kullanmaya özen gösterirler. Çünkü etçil olarak tanınan köpeklerin tahıllara değil daha çok et içerikli mamalara ihtiyaçları vardır. Köpeğinizi beslerken aynı zamanda çok yiyor mu, çok dışkı yapıyor mu, şişmanlama aşırı mı gerçekleşiyor işte bunlara dikkat edin.

 

Super Premium köpek maması bu yüzden önemlidir. Çünkü daha önce uzmanlar tarafından gayet kaliteli bir şekilde kontrol edilip onaylanmıştır ki bu test oldukça detaylı bir testtir. Bu yüzden mama alacaksanız öncelikle Super Premium maması olup olmadığına dikkat edin. Ama aslında bir mama alırken yapacağınız yegâne şey öncelikle mamanın içeriği olmalıdır elbette. İçindeki malzemelerde bol miktarda protein, mineral ve vitamin olmasına özen gösterin.

Süper Premium köpek maması

Köpek maması almak özen isteyen bir iştir. Alacağız mamanın kaliteli ve köpeğiniz için uygun olması çok önemlidir. Süper Premium köpek maması köpeğiniz için uygun olan mamalardan biridir. Bu yüzden mama alırken en azından bir göz atmanız gerekmektedir. Alacağınız mamanın ayrıca köpeğiniz için gerekli besinleri içermesi gerektiğini de sakın unutmayın. Çünkü ne kadar kaliteli olursa olsun eğer aldığınız mama köpeğiniz için uygun değilse mamaya boşa para verecek ve köpeğinizin sağlığını olumsuz etkileyeceksiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM