counter for blogger
Whiskas Mama Fiyatları- Köpek Mamaları Sitesi İstanbul

 • DOLAR
  6,1671
  % 0,05
 • EURO
  7,1216
  % 0,09
 • ALTIN
  237,7637
  % -0,06
 • BIST
  94.496,80
  % -2,77
Whiskas Mama Fiyatları

Whiskas Mama Fiyatları

Whiskas Mama Fiyatları Sahiplenilen tüm evcil hayvanlar, sahibi tarafından bakıma ihtiyaç duymaktadır. Sokaklarda yaşayabilen ve yiyeceğini kendisi bulabilen ve hemen her yerde uyuyabilen kediler, eve alındığında yemeği için sahibine muhtaçtır. Kedinin yiyeceği mamayı sahibi seçer ve sahibi mama kabını doldurduğundan yiyebilir. Kedilerin bakımının kolay görünebilir. Ancak kedinin fiziksel ve ruhsal sağlığı için bakımında izlenilen yollar […]

Whiskas Mama Fiyatları

Sahiplenilen tüm evcil hayvanlar, sahibi tarafından bakıma ihtiyaç duymaktadır. Sokaklarda yaşayabilen ve yiyeceğini kendisi bulabilen ve hemen her yerde uyuyabilen kediler, eve alındığında yemeği için sahibine muhtaçtır. Kedinin yiyeceği mamayı sahibi seçer ve sahibi mama kabını doldurduğundan yiyebilir.

Kedilerin bakımının kolay görünebilir. Ancak kedinin fiziksel ve ruhsal sağlığı için bakımında izlenilen yollar önemlidir. Ruhsal sağlığı açısından, kedinin suyunun düzenli olarak yenilenmemesi, uzun zaman boyunca mama kabının boş bırakılması ve benzeri ihmaller örnek gösterilebilir. Fiziksel sağlığı için de kedinin aşırı yememesi için dikkat edilmesi gerekmektedir ve verilen mamaların kullanım tarihleri kontrol edilerek verilmelidir. Bozulmuş mamaların verilmesi kedinin sağlığını bozacaktır. Bu nedenle mama seçimi oldukça önemlidir. Sadece son kullanım tarihi ile değil, ambalajı ve içerdiği besinlere de dikkat edilmesi gerekmektedir. Kedinin yaşına uygun mamaların seçilmesine önem gösterilmelidir. Örneğin henüz 1 haftasını doldurmuş bir yavru kediye kuru mama verilmemelidir. Henüz gelişmemiş çene ve dişleriyle kuru mamayı tüketmesi mümkün değildir. Yavru kediler için whiskas yavru kedi mamaları bulunmaktadır. Bu mamalar, tavuklu, balıklı ve etli türleriyle yumuşak kıvamlı yaş mamalardır.

Kuru mamalar, kedilerin ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve proteinleri içerecek şekilde, kurutulmuş et, balık, tavuk ve sebzelerle yapılmaktadır. Yetişkin kedilerin yiyebileceği sertliklerde olan kuru mamalar, kuru ortam olması koşuluyla, kedinin kabında bir kaç gün açık şekilde bırakılabilmektedir. Konserve mamalara göre daha dayanıklı olduklarından daha çok tercih edilmektedirler. Dayanıklı mamalar olduklarından 15-20 kg şeklinde ya da toptan alınabilmektedir.

Whiskas mama fiyatları, kampanyalar ve toptan alımlara göre değişebilir. Tanınan bir marka olarak ve kalitesine göre diğer markalardan yüksek fiyatları yoktur. Whiskas pazarı geniş bir marka olduğundan, sadece pet shoplarda değil, birçok markette, toptan satış marketlerinde, internet üzerinden evcil hayvan eşyaları satan tüm sitelerde bulunmaktadır.

Ekonomik paketlerde satışa sunulan Whiskas mamaları kuru mama ve yaş mama konserveleri olarak piyasada bulunmaktadır. Yetişkin kedilere için ayrı ve yavru kedilere için ayrı ürün yelpazesi bulunan mamalar, içerik olarak da çok çeşitlidir. Kuzu eti, sığır eti, ton balıklı, somonlu, biftekli, sebzeli, tavuklu, tavşan etli ve bunların sebze ve vitamin ile karışımlarından oluşan mamalar bulunmaktadır. Bu mamalar yaş konserve mama ve kuru mama şeklinde ayrımının yapılmasının yanı sıra, yavru ve yetişkin hatta kısırlaştırılmış kediler için de ayrı mamalar sunulmaktadır.

Tüm bu çeşitlere göre küçük ya da büyük boy paketlerle hayvan severlere kolaylık sağlanmış ve ekonomik olması açısından çeşitli paketler oluşturarak kampanyalı ürünler düzenlenmiştir. Örneğin internet üzerinden satış yapan hizlimama.com sitesi üzerinden, Whiskas biftekli sebzeli yetişkin kedi maması 14kg 134 TL ve yanında 12 adet PreVital Pouch kedi konservesi hediyeli satılmaktadır. Yine sadece evcil hayvanlar için satış yapan petgetir.com sayfasında 24 400gr’lık kutularda adet Whiskas biftekli yetişkin kedi konserveleri 120 TL olarak satışa sunulmuştur. Toplu alım durumlarında birim fiyatlarda indirim ya da ürünün yanına ek ürünler hediye edilebildiğinden daha cazip gelebilmektedir. Her türlü ürünün bulunabileceği gittigidiyor.com, hepsiburada.com gibi sitelerde olduğu gibi N11.com’da da whiskas mama bulmak mümkündür.

Whiskas Mama Fiyatları

Toplu paketler dışından marketlerden bu ürünler tek tek ve çeşitli gramajlarla alınabilir. Örnek olarak, Whiskas sığır etli yetişkin kedi maması 300gr’lık paketler 4,50 TL olarak satılmaktadır. 12’li paketler halinde Whiskas jöle içinde ton balıklı konserveler 60 TL olarak satışa sunulmaktadır. Pazar ağı geniş olan ve kedilerin ağız tatlarına uygun zengin vitamin ve minerallerle zengin, kuru veya yaş mamalar, her bütçeye uyacak şekilde bulunabilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM